Walk-in otočná boční stěna - systém pant

Rozšíření ke sprchovém koutu Walk-in

Značka: Swiss Aqua Technologies

Kód(y) zboží: SIKOWIROZPANT, SIKOWIROZPANTC, SIKOWIROZPANTCKS, SIKOWIROZPANTKS

Máte již setavený walk in v základních 3 krocích? Tedy máte vybranou pevnou stěnu (sklo), zavětrování (upevňovací rameno) a komplet k sestavení (jež obsahuje boční profil + spodní lištu + montážní balíček). Walk-in můžete v další fázi rozšířit o pohyblivou boční stěnu (180°) v čirém provedení skla. Volba je na vás.

Máte za sebou již výběr tří hlavních součástí walk-inu? Rozšiřte si svůj walkin o tuto pohyblivou boční stěnu (otočná o 180°)

V 1. kroku jste vybrali pevnou skleněnou stěnu.

V 2. kroku jste vybrali upevňovací rameno (zavětrování)

V 3. kroku jste vybrali boční profil v chromovaném SIKOWIPROFILC nebo černém provedení SIKOWIPROFILC, popřípadě také speciální profil SATWIPANT (barva chrom) nebo SATWIPANTC (barva černá), které jsou nedílnou součástí pro sestavení Walk-in a jejihž součástí je boční profil + spodní lišta + montážní balíček.

Praktické informace:
  • STAVITELNOST - Stavitelnost je možnost montáže koutu do předem připraveného prostoru s rozměrovou tolerancí od základního rozměru.
  • Možnosti instalace - všechny kouty lze nainstalovat na sprchovou vaničku, ale také přímo na dlažbu v kombinaci se sprchovým žlabem.
  • Před zakoupením si pečlivě proměřte budoucí místo montáže (měřte na zdech s hotovým obkladem). Při tom berte v úvahu skutečnost, zda bude kout či zástěna na vaničce nebo bez vaničky. Vanička se nesmí montovat tak, že se dají dlaždice přes její hranu- zazdí se (v tomto případě by se změnila stavitelnost a kout by nemusel kopírovat vaničku, ale byl by z části ve vzduchu).
  • Při montáži dodržujte montáží návod a zejména v něm uvedené silikonování, před kterým dbejte na odmaštění výrobku a správný technologický postup silikonování.
  • Po montáži je třeba nechat silikon 24 hodin proschnout.
  • Sklo na koutech a zástěnách doporučujeme udržovat k tomu určenou chemií a stejně tak je třeba udržovat čistit a promazávat veškeré pohyblivé části, zajistíte tak dlouho životnost Vašeho výrobku.
  • Montáž doporučujeme svěřit odborné osobě, která Vám může poskytnout záruku.
  • Pozor na správnou orientaci horních a spodních částí výrobků a vnějších a vnitřních stran skel.

Vlastnosti a varianty

Vlastnost Varianta
Kategorie příslušenství pro sprchové kouty
Druh výrobku otočná boční stěna
Typ Walk-in
Materiál sklo
Výška 200 cm
Šířka 35 cm
Tloušťka skla 8 mm
Profil černá lesklá, chrom lesklý
Dekor výplně transparent, kouřové sklo
Povrchová úprava Easy cleanInformace
Série Walk-in

Odeslat dotaz k tomuto produktu


Chcete zaslat kopii této zprávy do e-mailu?