Sprchová zástěna Walk-In s profilem a zavětrováním SAT Walk-in

Kompletní sprchová zástěna walk-in s profilem a zavětrováním v chromové nebo černé barvě a výplní z čirého skla s dekorem transparent.

Značka: Swiss Aqua Technologies

Kód(y) zboží: SATBWI80PR, SATBWI80PRC, SATBWI90PR, SATBWI90PRC, SATBWI100PR, SATBWI100PRC, SATBWI110PR, SATBWI110PRC, SATBWI120PR, SATBWI120PRC, SATBWI140PR, SATBWI140PRC

Kompletní sprchová zástěna walk-in s profilem a zavětrováním a výplní z čirého skla s dekorem transparent. Sprchová zástěna s extrémně odolným kaleným sklem 8 mm. S povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Levá i pravá orientace.

Sprchová zástěna Walk-In s profilem a zavětrováním SAT Walk-in (sestava v kombinaci chrom)
sestava v kombinaci chrom
Sprchová zástěna Walk-In s profilem a zavětrováním SAT Walk-in (rameno chrom)
rameno chrom
Sprchová zástěna Walk-In s profilem a zavětrováním SAT Walk-in (rameno černé)
rameno černé
Sprchová zástěna Walk-In s profilem a zavětrováním SAT Walk-in (profil chrom)
profil chrom
Sprchová zástěna Walk-In s profilem a zavětrováním SAT Walk-in (profil černý)
profil černý

Sprchové kouty typu walk-in nabízí trendy a jednoduché řešení nejen do malých koupelen, kde získáte pocit otevřeného a vzdušnějšího prostoru. Sprchová zástěna z transparentního bezpečnostního skla zabraňuje rozstřikování vody po celé koupelně, ale zároveň přináší volnost při vstupu do sprchy bez nutnosti otevírání dveří a překračování prahu. Průhledné sklo dává příležitost vyniknout sprchové baterii či obkladům ve sprše. Šířka vstupu a tím pádem i celé sprchy lze přizpůsobit individuálním požadavkům díky nastavitelné šířce zavětrování (max. 120 cm).

Obsah balení: Balíček obsahuje sprchovou zástěnu s extrémně odolným sklem 8 mm, elegantní pantový set se spodní lištou a montážním balíčkem v chromovém provedení (SATWIPANT) a také upevňovací rameno v chromovém provedení o nastavitelné délce až do 120 cm (SIKOZAV1). Balíček přináší všechny potřebné komponenty k sestavení sprchového koutu typu walk-in.

 • Kalené (bezpečnostní) sklo o šířce 8 mm.
 • Stavitelnost uvádíme ve vlastnostech produktu níže.
 • Výška 200 cm.
 • Čiré sklo (transparent).
 • Levé i pravé provedení.
 • Povrchová úprava Easy clean (neviditelná vrstva, která urychluje stékání vody po skle a zabraňuje usazování vodního kamene).
 • Šířka vstupu až 120 cm – nastavitelná délka upevňovacího ramene (zavětrování).
 • Zavětrování má na obou koncích klouby – použitelné i pod úhlem, lze tedy umístit taky, aby zavětrování nezasahovalo do hlavové sprchy/sprchového systému.
 • Montáž na podlahu nebo na sprchovou vaničku.
 • Bezrámové provedení.
 • Bezbariérové provedení.

Praktické rady při výběru a montáži sprchového koutu

 • Možnosti instalace - všechny kouty lze nainstalovat na sprchovou vaničku, ale také přímo na dlažbu v kombinaci se sprchovým žlabem.
 • Před zakoupením si pečlivě proměřte budoucí místo montáže (měřte na zdech s hotovým obkladem). Při tom berte v úvahu skutečnost, zda bude kout či zástěna na vaničce nebo bez vaničky. Vanička se nesmí montovat tak, že se dají dlaždice přes její hranu- zazdí se (v tomto případě by se změnila stavitelnost a kouty by nemusel kopírovat vaničku, ale byl by z části ve vzduchu).
 • Při montáži dodržujte montáží návod a zejména v něm uvedené silikonování, před kterým dbejte na odmaštění výrobku a správný technologický postup silikonování.
 • Po montáži je třeba nechat silikon 24 hodin proschnout.
 • Sklo na koutech a zástěnách doporučujeme udržovat k tomu určenou chemií a stejně tak je třeba udržovat čistit a promazávat veškeré pohyblivé části, zajistíte tak dlouho životnost Vašeho výrobku.
 • Montáž doporučujeme svěřit odborné osobě, která Vám může poskytnout záruku.
 • Pozor na správnou orientaci horních a spodních částí výrobků a vnějších a vnitřních stran skel.

SATBWI120PRC, SATBWI110PRC, SATBWI90PRC, SATBWI80PRC, SATBWI100PRC, SATBWI140PRC jsou zařazeny do stylového řešení Moderní Art Deco koupelna.

SATBWI120PRC, SATBWI110PRC, SATBWI90PRC, SATBWI80PRC, SATBWI100PRC, SATBWI140PRC jsou zařazeny do stylového řešení Beton koupelna.

SATBWI90PR, SATBWI100PR, SATBWI120PR, SATBWI110PR, SATBWI80PR, SATBWI140PR, SATBWI140PR jsou zařazeny do stylového řešení Tropical koupelna.

Sprchová zástěna Walk-in Swiss Aqua Technologies SIKOWI

Vlastnosti a varianty

Vlastnost Varianta
Druh výrobku sprchová zástěna Walk-In
Orientace levá i pravá
Výbava bez profilů a zavětrování
Typ Walk-in
Výška 200 cm
Systém otevírání posuvný systém
Tloušťka pevného skla 8 mm
Tloušťka posuvného skla 8 mm
Výplň čiré sklo
Šířka vaničky 110 cm, 120 cm, 140 cm
Dekor výplně transparent
Povrchová úprava Easy clean Informace
Půdorys Walk-In / Dveře
Série Walk-in Xmotion

Odeslat dotaz k tomuto produktu


Chcete zaslat kopii této zprávy do e-mailu?